رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


گرنت کاردون (Grant Cardone)

گرنت کاردون (Grant Cardone)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گرنت کاردون (Grant Cardone)

 

گرنت کاردون (Grant Cardone) متولد 21 مارس سال 1958 (60 سال) دریاچه چارلز، لوئیزیانا، ایالات متحده آمریکا می باشد.

 

گرنت کاردون مربی و نویسنده فروش و بازاریابی می‌باشد. کتاب های گرنت کاردون از جمله "زندگی ده برابری " و "خاص بودن و یا معمولی ماندن" جزو پروفرش‌های نیویورک تایمز می‌باشند.

 

کاردون با  النا لیونزدر سال 2004 ازدواج کرده و دو فرزند به نام های اسکارلت کاردون، سابرینا کاردون دارد، او فارغ اتحصیل از دبیرستان لا گریج و دانشگاه ایالتی مک لین می باشد.

 

گرنت می گوید: اگر شما اول نیستید، شما آخرین و همچنین یک مربی فروش و کارآفرین هستید که در املاک و مستغلات و صنعت خودرو کار کرده است. او با شرکت های Fortune 100 مانند Google، Wells Fargo و Ford مشغول به کار بوده است تا پردازش های فروش را بهبود بخشیده و تجربه مشتری را بهبود بخشد. او همچنین صاحب شبکه دیجیتالی برای کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و افراد موفق است، جایی که او میزبانان را هدایت می کند و امور اجرایی برنامه های آنان را ایجاد می کند و به مردم کمک می کند تا هر کاری که برای موفقیت در زندگی خود ایجاد کنند را انجام دهند.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین " گرنت کاردون " را ترجمه و با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " گرنت کاردون "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

سایر آثار گرنت کاردون (Grant Cardone)

حالت نمایش